Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Nevíte si rady s výběrem?

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete podrobnější informace o zboží? 

 

Pak neváhejte, a napište nám váš požadavek na:
info@pracovni-pomucky.info
 

Rádi Vám poradíme.
Své dotazy volejte na: 

 

tel.: 777 66 55 08

 

Dotazy zodpovíme v pracovních dnech od 7 do 17 hodin

 PPL ParcelShop
Posílejte nebo vyzvedávejte PPL balíky jednoduše u nás.

 

Spolupracujeme

 

padas - logo
PADASFM z.s. je airsoftovým střediskem, které připravuje jak kvalitní hráče a týmy na military akce, tak zkušené závodníky ve sportovní airsoftové střelbě Air IPSC. Vyjedeme nejen rádi na hory, na skály..., ale připravíme pro vás i vaši firmu zážitkový program.

 

Nostra safety dává dárky k objednávkám

 

Doprava zdarma v ČR u Objednávek od 1500 Kč


KONTAKTY
Kontaktní informace

 

Společnost NOSTRA safety s.r.o. byla založena v roce 2007, jako obchodní společnost se zaměřením na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, výrobu a prodej čisticí bavlny, spedici a nákladní dopravu. Počátky podnikání a zkušenosti v uvedených oborech v jiných firmách sahají až do počátku devadesátých let do r.1990 a 1993.

V oblasti bezpečnosti práce se orientujeme na dodávky osobních ochranných pracovních pomůcek od léty prověřených výrobců a dodavatelů s garantovanou kvalitou a plnou zárukou na dodané výrobky. Odmítáme prodávat zboží od dodavatelů, pro které je jediným kriteriem nejnižší cena výrobku na trhu, ale neřeší otázku kvality, životnosti, spokojenosti spotřebitele a případnou reklamací se obvykle odmítají zabývat. Proto nemůžeme, a ani nechceme, být nejlevnější „za každou cenu“. Z pozice nezávislého dodavatele hledáme pro vás vždy to nejlepší možné řešení. Nejsme anonymní, „garážoví“ prodejci přeposílající krabice, léta provozujeme kamennou prodejnu, dodáváme do řady firem, poskytujeme a řádně plníme garance, jsme vám k dispozici na telefonu, e-mailu i osobně každý pracovní den od 7 do 17 hodin.

Naše zdraví je skutečně to nejcennější co máme. A není to jen otřepaná fráze. Až něco skutečně ztratíme, teprve si uvědomíme, o co jsme přišli. Kvalitní a účinná ochrana zdraví při práci by tedy měla být jednoznačnou prioritou každého pracovníka.

Věříme, že si u nás vyberete, ale především, že budete s výběrem spokojeni. A pokud nebudete, tak že nám to alespoň napíšete, abychom se mohli poučit a své služby zlepšit.

NOSTRA safety s.r.o.

 

Společnost NOSTRA safety s.r.o. je výhradním vlastníkem a provozovatelem internetového obchodu provozovaného na doméně www.pracovni-pomucky.info a také „kamenné“ prodejny na níže uvedené adrese. Máte možnost nás navštívit v prodejně, zboží si prohlédnout a „osahat“. Svoji objednávku z e-shopu si můžete osobně vyzvednout bez doručovacích nákladů, a pokud vám výrobek nevyhovuje, můžete ho na prodejně nechat. Nic tak neriskujete, neplatíte za doručení ani za vrácení zboží. I případnou reklamaci vyřešíte s konkrétním člověkem a ne prostřednictvím anonymní linky.


Jsme smluvním partnerem PPL – kontaktním místem. Zásilky si u nás nejen vyzvednete, ale i odešlete.

Adresa:

NOSTRA safety s.r.o.
Staroměstská 1077, 738 01 Frýdek-Místek 
IČO 27808874, DIČ CZ27808874, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 30281

telefon:     777 66 55 08
e-shop:     www.pracovni-pomucky.info
e-mail:      info@pracovni-pomucky.info  nebo  obchod@e-nostra.cz

  

Provozní doba:

PO – PÁ               7 – 17 hod

Pohodlné a bezplatné parkování přímo před vchodem do prodejny.

A kudy se k nám dostanete? K snadnější orientaci Vám pomůže mapa Google.