Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Nevíte si rady s výběrem?

Nenašli jste co jste hledali?

Potřebujete podrobnější informace o zboží? 

 

Pak neváhejte, a napište nám váš požadavek na:
info@pracovni-pomucky.info
 

Rádi Vám poradíme.
Své dotazy volejte na: 

 

tel.: 777 66 55 08

 

Dotazy zodpovíme v pracovních dnech od 7 do 17 hodin

 PPL ParcelShop
Posílejte nebo vyzvedávejte PPL balíky jednoduše u nás.

 

Spolupracujeme

 

padas - logo
PADASFM z.s. je airsoftovým střediskem, které připravuje jak kvalitní hráče a týmy na military akce, tak zkušené závodníky ve sportovní airsoftové střelbě Air IPSC. Vyjedeme nejen rádi na hory, na skály..., ale připravíme pro vás i vaši firmu zážitkový program.

 

NOVINKY

arr3NÁHRADNÍ PLNĚNÍ OD 01.10.2017Dodavatel zboží v režimu náhradního plnění je povinen vložit do evidence MPSV veškeré identifikační...

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ OD 01.10.2017

Dodavatel zboží v režimu náhradního plnění je povinen vložit do evidence MPSV veškeré identifikační údaje odběratele, IČ/DIČ, RČ u fyzické osoby, sídlo, kontaktní email, cenu dodávky bez DPH, datum dodání, číslo dokladu, datum zaplacení dodávky.

Teprve po zaplacení dodávky vloží uvedené identifikační údaje odběratele do systému Evidence náhradního plnění na webu MPSV a aktivuje odeslání ověřovacího e-mailu odběrateli. Odběratel po obdržení tohoto e-mailu provede kontrolu vložených údajů, potvrdí jejich správnost a odešle potvrzovací e-mail zpět MPSV.

Do náhradního plnění lze započítat pouze ty dodávky, které byly zaplaceny, a u kterých, odběratel v potvrzovacím e-mailu potvrdí jejich správnost kliknutím na tlačítko „doklad je v pořádku“. Po tomto zpětném potvrzení již není možné do vložených údajů dodatečně nijak zasahovat.

Upozorňujeme tedy všechny odběratele, kteří mají zájem o dodávky zboží v režimu náhradního plnění na nutnost uhradit odebrané zboží v termínu splatnosti, aktualizovat u nás platnost všech identifikačních údajů v daňových dokladech, včas nahlásit jakékoliv jejich změny, zejména změnu sídla či názvu spol., kontaktní email a zpětně potvrzovat ověřovací e-maily MPSV.

Za dodávky zboží, které odběrateli nebude MPSV uznané za tzv. náhradní plnění, nepřejímáme žádnou odpovědnost, ani povinnost jakékoliv náhrady.

Pokud máte zájem o dodávky zboží s náhradním plněním i v následujícím roce 2018, je nutné, abyste si požadovaný objem u nás rezervovali do konce roku 2017.

 

Děkujeme za pochopení